Atsakingo antimikrobinių medžiagų naudojimo pienininkystės ūkiuose programa

Nuoroda į susijusį teisės aktą

Norintys dalyvauti programoje turi kreiptis į VMVT teritorinį skyrių. UAB „Pieno tyrimai“ iš supirkėjo jau atrinkto bendro pieno talpos mėginio taip pat atliks laboratorinius PGR (polimerazinės grandininės reakcijos) tyrimus dažniausiems $ ligų (mastito) sukėlėjams (Streptococcus uberis, Streptococcus agalactiae, Staphylococus aureus, Mycoplasma bovis ir kt.) nustatyti.

Pieno mėginiai atrenkami pagal kompiuterinės programos nustatytą periodiškumą, ne rečiau kaip kartą per mėnesį. Pieno gamintojai apie tyrimų rezultatus bus informuojami asmeniškai elektroniniu paštu. UAB „Pieno tyrimai“ interneto svetainėje, prisijungus prie savo ūkio pieno tyrimų, matysite nuorodą „PGR rezultatai“, kurią paspaudus atsidarys langas ir reikės įvesti savo elektroninį adresą atsakymams gauti.

Pagal tyrimo rezultatus, esant poreikiui, papildomai galima atlikti individualių karvių pieno mėginių tyrimus PGR ar kitu, mikrobiologiniu metodu, mastito sukėlėjo ir jo jautrumo antibiotikams nustatymą.

Jei kilo klausimų ir norite gauti daugiau informacijos, prašome susisiekti su veterinarijos gydytoja - informacijos vadybininke Gintare Pieškiene (tel: +370 37 363653, mob. tel. +370 687 15553).

 

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime

Privaloma užpildyti.
Privaloma užpildyti.
Privaloma užpildyti.
Privaloma užpildyti.
Privaloma užpildyti.

Susisiekite su mumis

Telefonas: +370 37 361181
Radvilų Dvaro g. 31 LT-48331, Kaunas

Pieno tyrimai puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniia slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.