Laboratorinių skysčių dozatorių patikra ir kalibravimas

Laboratorinių skysčių dozatorių patikra ir kalibravimas

  • skysčių dozatorių patikra. Matavimo ribos nuo 1 µl iki 200 ml;
  • skysčių dozatorių kalibravimas. Matavimo ribos nuo 20 µl iki 25 ml;
Užsakymo forma

Darbų atlikimo datą deriname su kiekvienu užsakovu. Matavimo priemones mūsų darbuotojas sutartu laiku gali paimti iš užsakovo ir po kalibravimo atvežti užsakovui. Kalibravimą atliekame naudodami kalibruotus etalonus, vadovaudamiesi laboratorijoje įdiegta vadybos sistema pagal standarto LST EN ISO/IEC 17025:2018 reikalavimus. Paslaugos suteikimą patvirtinančių kalibravimo liudijimų pridėtinė vertė užsakovui – tai įrodymas tiek verslo partneriams, tiek tikrinančioms institucijoms, tiek ir galutiniam vartotojui, kad jūsų procesuose naudojamos matavimo priemonės yra tikslios ir patikimos.

Visa informacija apie skysčių dozatorių ir skaitmeninių termometrų kalibravimą teikiama mob. tel. +370 602 10072, el. paštu ingrida.skliaudiene@pieno-tyrimai.lt arba robertas.zemaitis@pieno-tyrimai.lt

UAB „Pieno tyrimai“ Laboratorijos taikoma sprendimo taisyklė, vertinant kalibravimo ir patikros rezultatus.

Metrologinė patikra – tai matavimo priemonės tinkamumo įvertinimas, tiriant jos metrologines charakteristikas bei tikrinant nustatytų reikalavimų atitikimą vadovaujantis matavimo priemonių Bendrosiomis patikros metodikomis. Patikra atliekama prietaisams, kurie yra priskirti teisinio metrologinio reglamentavimo sričiai. Tai apibrėžia Lietuvos Respublikos metrologijos įstatymas. Prietaisams yra taikomas skirtingas metrologinės patikros periodiškumas.

Darbų atlikimo datą deriname su kiekvienu užsakovu. Matavimo priemones mūsų darbuotojas sutartu laiku gali paimti iš užsakovo ir po metrologinės patikros arba kalibravimo atvežti užsakovui. Metrologinės patikros ir kalibravimo paslaugas atliekame naudodami kalibruotus etalonus, vadovaudamiesi Laboratorijoje įdiegta integruota vadybos sistema pagal standartų LST EN ISO/IEC 17020 ir LST EN ISO/IEC 17025 reikalavimus. Paslaugos suteikimą patvirtinančių kontrolės/patikros protokolų bei kalibravimo liudijimų pridėtinė vertė užsakovui – tai įrodymas tiek verslo partneriams, tiek tikrinančioms institucijoms, tiek ir galutiniam vartotojui, kad jūsų procesuose naudojamos matavimo priemonės yra tikslios ir patikimos.

Visa informacija apie matavimo priemonių patikras ir kalibravimą teikiama mob. tel. +370 602 10072, el. paštu ingrida.skliaudiene@pieno-tyrimai.lt arba robertas.zemaitis@pieno-tyrimai.lt

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime

Privaloma užpildyti.
Privaloma užpildyti.
Privaloma užpildyti.
Privaloma užpildyti.
Privaloma užpildyti.

Susisiekite su mumis

Telefonas: +370 37 361181
Radvilų Dvaro g. 31 LT-48331, Kaunas

Pieno tyrimai puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniia slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.