Čia Jūs galite pateikti informaciją apie pažeidimus UAB „Pieno tyrimai“, keliančius grėsmę viešajam interesui arba jį pažeidžiančius, su kuria jus sieja ar siejo darbo santykiai arba sutartiniai santykiai (konsultavimo, rangos, stažuotės, praktikos ir pan.).

Trumpos gairės pranešėjams

Pažeidimas - bendrovėje galbūt rengiama, daroma ar padaryta nusikalstama veika, ar kitas grėsmę viešajam interesui keliantis arba jį pažeidžiantis teisės pažeidimas.

Pagal Pranešėjų apsaugos įstatymą informacija apie pažeidimus teikiama dėl neteisėtos veiklos finansavimo, neteisėtu būdu įgyto turto, padaryto pažeidimo padarinių slėpimo, trukdymo nustatyti padarinių mastą ir kitų pažeidimų.

Norėdami palikti pranešimą užpildykite pridėtą formą Pranešimas apie pažeidimą ir išsiųskite vienu iš nurodytu el. paštu:


arba galite tiesiogiai kreiptis į šiuos, atsakingus (2019-04-16 įsakymas Nr. 13V-0035) už UAB „Pieno tyrimai “ vidinio kanalo administravimą, darbuotojus.
Asmeniui, pateikusiam informaciją apie pažeidimą, bus taikomas konfidencialumas.
Reikalavimas užtikrinti konfidencialumą netaikomas, kai:

  • to raštu prašo asmuo, pateikiantis arba pateikęs informaciją apie pažeidimą;
  • asmuo pateikia žinomai melagingą informaciją.

Asmeniui dėl informacijos apie pažeidimą pateikimo neatsiranda jokia sutartinė ar deliktinė atsakomybė, taip pat atsakomybė dėl garbės ir orumo įžeidimo, dėl šmeižto, jeigu, Įstatymo nustatyta tvarka teikdamas informaciją apie pažeidimą, jis pagrįstai manė, kad teikia teisingą informaciją.

Žinomai melagingą informaciją pateikęs ar profesinę paslaptį atskleidęs asmuo atsako teisės aktų nustatyta tvarka. UAB „Pieno tyrimai“ vidiniu kanalu gauti pranešimai tvarkomi vadovaujantis Informacijos apie pažeidimus Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijoje vidiniu kanalu teikimo ir tvarkymo tvarkos aprašu.

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Jeigu jūs nenorite apie pažeidimus pranešti bendrovės Vidiniu kanalu, informaciją apie pažeidimus galite pateikti tiesiogiai per vidinį Žemės ūkio ministerijos informacijos apie pažeidimus teikimo kanalą - elektroninio pašto adresu pranesk@zum.lt

Pranešimo apie pažeidimą formą bei kitą ministerijos viešinamą su pranešėjų apsauga susijusią informaciją galima rasti Žemės ūkio ministerijos interneto svetainės skiltyje Pranešėjų apsauga 

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Daugiau aktualios informacijos, skirtos pranešėjų apsaugai, galima rasti www.pranesktiesa.lt

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime

Privaloma užpildyti.
Privaloma užpildyti.
Privaloma užpildyti.
Privaloma užpildyti.
Privaloma užpildyti.

Susisiekite su mumis

Telefonas: +370 37 361181
Radvilų Dvaro g. 31 LT-48331, Kaunas

Pieno tyrimai puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniia slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.