Tyrimai atsiskaitymui už superkamą pieną

Tyrimai atsiskaitymui už superkamą pieną

Paslauga skirta

Pieno sudėties ir kokybės tyrimai atsiskaitymui už superkamą pieną visiems pieno gamintojams, parduodantiems pieną pieno perdirbimo (supirkimo) įmonei, atliekami pagal ŽŪM patvirtintas Pieno supirkimo taisykles. Pagal laboratorijoje atliktus tyrimo rezultatus pieno perdirbimo (supirkimo) įmonė atsiskaito su pieno gamintojais už superkamą pieną. Žalio karvių pieno sudėties ir kokybės tyrimai bei susijusios paslaugos, skirtos: atsiskaitymui už superkamą pieną, pieno saugos ir kokybės stebėsenos bei kontrolės tikslais, gyvūnų produktyvumo tyrimams, pieno gamintojams ir supirkėjams, sudariusiems komercines sutartis su UAB „Pieno tyrimai“.

Į laboratoriją atvežtus tyrimams pieno mėginius Integralioje laboratorijos valdymo informacinėje sistemoje (ILVIS) identifikuoja laborantai operatoriai. Nuskanavus mėginius ir juos suformavus į tyrimo rinkinius (t.y. grupes), mėginiai iki tyrimo laikomi šaldymo patalpose sudėti į stelažus. Įprastinių tyrimų skyriuje dirbantys laborantai operatoriai įprastiniais (rutininiais) tyrimų metodais atlieka žalio pieno mėginių tyrimus, kurie pagal tyrimo kodus yra skirstomi į:

  • kodas 1 - pieno sudėties ir somatinių ląstelių skaičiaus tyrimas;
  • kodas 2 - inhibitorinių medžiagų likučių tyrimas;
  • kodas 3 - bendro bakterijų skaičiaus tyrimas;
  • kodas 4 - užšalimo temperatūros tyrimas.

Atliekant tyrimus, bandymus ir kalibravimą, laboratorijos techniniai sprendimai yra grindžiami tik gautais tyrimų, bandymų ir kalibravimo rezultatais.

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime

Privaloma užpildyti.
Privaloma užpildyti.
Privaloma užpildyti.
Privaloma užpildyti.
Privaloma užpildyti.

Susisiekite su mumis

Telefonas: +370 37 361181
Radvilų Dvaro g. 31 LT-48331, Kaunas

Pieno tyrimai puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniia slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.