Pieno šaldymo rezervuaro pirminė ir periodinė patikra

Pieno šaldymo rezervuaro pirminė ir periodinė patikra

Pieno šaldymo rezervuaras, naudojamas kaip pieno kiekio matavimo priemonė, pagal kurios rodmenis su ūkininku gali būti atsiskaitoma už superkamą pieną, turi būti metrologiškai patikrintas.

Atlikta pieno šaldymo rezervuaro metrologinė patikra leidžia ūkininkams būti tikriems, kad naudojamas rezervuaras matuoja teisingai ir tiksliai. Šaldymo rezervuarų patikra patogi tuo, kad atliekama jų įrengimo vietoje, t.y. mūsų specialistai atvyksta į ūkį suderintu su ūkininku laiku. Kai kurie šaldymo rezervuarai neturi matavimo liniuotės ir gradavimo lentelės, bet patikros metu, jeigu būtina, mūsų specialistai pagamins liniuotę ir sudarys rezervuaro gradavimo lentelę. Metrologinės patikros rezultatai užsakovui pateikiami išduodant patikros liudijimą ir patikros sertifikatą. Pagal teisinei metrologijai priskirtų matavimo priemonių grupių sąrašą skysčių talpykloms tarp patikrų nustatytas laiko intervalas - 5 metai. UAB „Pieno tyrimai“ specialistų teikiama šaldymo rezervuarų patikros veikla yra akredituota Nacionalinio akreditacijos biuro.

Jei pienas iš ūkių šaldytuvų pilamas į pienovežius, kuriuose įrengti skaitikliai, atlikti jų metrologinės patikros nebūtina, bet tokiu atveju lieka pasitikėti supirkėjo užfiksuotais pieno kiekio duomenimis. Visiems pieno gamintojams, nežiūrint ar pieną parduoda pagal pienovežio skaitiklio rodmenis, ar pagal šaldytuvų liniuotės rodmenis, svarbu atlikti patikrą ir įsitikinti, kad naudojamas rezervuaras matuoja leistinos matavimo priemonės ribose. Tikėtina, kad patikra leis išvengti nepageidaujamų nuostolių ir gauti papildomas pajamas.

Paslaugos įkainiai pateikti interneto svetainės skiltyje "Kalibravimo ir patikros paslaugų kainos".

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime

Privaloma užpildyti.
Privaloma užpildyti.
Privaloma užpildyti.
Privaloma užpildyti.
Privaloma užpildyti.

Susisiekite su mumis

Telefonas: +370 37 361181
Radvilų Dvaro g. 31 LT-48331, Kaunas

Pieno tyrimai puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniia slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.