Paslaugos


PGR - tai ypač tikslus, greitas ir jautrus metodas, kurio metu yra išskiriama mastito sukėlėjo DNR.

PGR tyrimo užsakymo forma:(pdf) (doc)


Talpos mėginys   Sukėlėjai   DNR - PGR   Paplitimas bandoje

Šis metodas yra labai naudingas ne tik savo tikslumu, bet ir galimybe nustatyti užsikrėtusių karvių paplitimą bandoje tiriant bendros pieno talpos mėginį !!!


Užsikrėtusių karvių paplitimo bandoje įvertinimas pagal Ct reikšmę

Auksinis stafilokokas   Kiti sukėlėjai
Ct reikšmė Papiltimas, %   Ct reikšmė Paplitimas, %
Ct ≥ 37 nėra   Ct ≥ 37 nėra
34 ≤ Ct < 37 <5%   30 ≤ Ct < 37 <5%
25 ≤ Ct < 34 5-25%   25 ≤ Ct < 30 5-25%
Ct < 25 >25%   Ct < 25 >25%UAB „Pieno tyrimai“ iš atrinkto pieno talpos mėginio atlieka laboratorinius PGR tyrimus 12 mikroorganizmų (Streptococcus uberis, Streptococcus agalactiae, Staphylococus aureus, Mycoplasma bovis ir kt.) nustatyti. Šie tyrimai atliekami inovatyviu, pasaulyje diagnostikoje plačiausiai taikomu molekuliniu polimerazinės grandininės reakcijos (PGR) metodu, kuris leidžia greitai ir tiksliai nustatyti tešmens infekciją pačioje jos pradžioje ir įvertinti mikroorganizmų paplitimą bandoje.
Pieno gamintojai norintys gauti PGR tyrimo rezultatus bus informuojami asmeniškai elektroniniu paštu. UAB „Pieno tyrimai“ interneto svetainėje, prisijungus prie savo ūkio parduodamo pieno tyrimų atsiskaitymo tikslams, matysite nuorodą:
„Jei norite gauti PGR rezultatus, spausti čia“,
kurią paspaudus atsidarys langas ir reikės įvesti savo elektroninio pašto adresą atsakymams gauti, į kurį ir bus atsiųsti tyrimo rezultatai.
Pavyzdį rasite čia.Versija spausdinimui   

 
Kopijuoti, platinti be UAB „Pieno tyrimai“ sutikimo DRAUDŽIAMA